Analist İzleme Listesini Açtı: Bu 7 Altcoin Radarınızda Olsun!

Kripto para piyasası rollercoaster yolculuğuna devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 37 bin doların altına sarksa da kısa sürede geri almayı başardı. Altcoin’ler ise karışık bir tablo sergiliyor. Bu ortamda projeleri yakında izlemek ve gelişmeleri takip etmek yatırımcılar ve traderlar için oldukça önemli. ‘The DeFi Investor’ takma adlı analist de haftalık izleme listesini yayınlayarak buna katkı sağladı. Analistin listesinden göz kulak olmanız gereken 7 altcoin çıktı.

Analist: Bu 7 altcoin radarınızda olsun!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa engebeli bir arazide yol alıyor. Bununla birlikte, Bitcoin ve önde gelen altcoin projeleri dayanıklılıklarını artırıyor. The DeFi Investor, piyasayı analiz ettikten sonra, 7 tokeni radarına aldığını belirtiyor. Analist ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi) ve kripto dünyasında neler beklediğini paylaşıyor. Analist, Chainlink, Cosmos, dYdX, Frax, Sui, Vertex ve Empyreal için yoğun bir haftaya işaret ediyor. The DeFi Investor, ağ lansmanlarını, kripto yarılanmalarını, işlem hacimlerindeki artışı ve ağ gelişmelerini vurguluyor.

The DeFi Investor’ın listesine göz atalım

Chainlink (LINK)

Chainlink, 28 Kasım saat 12’de ET’de yayınlanacak olan Staking v0.2 mekanizmasının yaklaşan lansmanı için hazırlanıyor. Oracle ağı, resmi X sayfasında, v0.1 staker’larının staked LINK’lerini ve tahakkuk eden getirilerini dokuz gün boyunca garantili giriş ile v0.2’ye taşıyabileceklerini vurguluyor.

Cosmos (ATOM)

Cosmos Hub, yerel tokenı ATOM’un enflasyon oranını %50 oranında düşüren #848 teklifinin onaylandığını duyurdu. Onay alan teklif ayrıca altcoin projesinin tokeni ATOM’un enflasyonunu %14’ten %10’a düşürecek.

Kaynak: Mintscan

dYdX (DYDX)

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü dYdX, 28 Kasım’da yatırımcıları ve ekibi için 524 milyon dolar değerinde tokenın kilidini açacak. Özellikle, DYDX tokenleri, henüz merkezi borsalar tarafından desteklenmediği iddia edilen DYDX Blockchin’de piyasaya sürülecek.

Frax Share (FXS)

Analist ayrıca Frax Share (FXS) halving’inin 20 Aralık’ta gerçekleşeceğini vurguluyor. Ayrıca, bunu Ocak ayında Layer 2 çözümü FraxChain’in piyasaya sürülmesinin takip edeceğini kaydediyor. Ek olarak, frxETH V2 denetimi resmi olarak yayında ve tamamlandı. Bunun sonucu olarak geliştiriciler, rxETH V2’yi 12 Aralık’ta kullanıma açacak.

Sui Network (SUI)

Token analiz panosu Token Unlocks, X’te SUI’nin önümüzdeki hafta Topluluk Rezervi ve Topluluk Erişim Programından 48,2 milyon dolar (arzının %8’i) değerinde iki uçurum kilidinin açılacağını paylaştı. Bu tür unlock olaylarının ilgili altcoin fiyatını ciddi anlamda etkilemesi mümkün.

Vertex (VRTX)

DeFi Investor, işlem hacminde dYdX’i geçtiği için Vertex’i de listeye dahil ediyor. Bu artış, ARB Teşvik Programını başlatmasının ardından gerçekleşti. Ayrıca VRTX’in, artık protokol gelirinin %30-%50’sini getirecek şekilde stake’i mümkün olacak.

Empyreal (EMP)

Ayrıca, EmpyrealSDK’nın API’sine önümüzdeki hafta Empyreal Hub’da resmi olarak erişim imkanı olacak. Bununla birlikte, kendi SDK modülleri, Telegram Toolkit, Trading Features ve daha fazlası aracılığıyla v1 sürümleri sırasında kullanıma sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x